89313, Закарпатська область, Свалявський район,
с. Поляна, “Сонячне Закарпаття”
+380 50-50-70-637
foshter_sonzak@ukr.net

Лікування

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Основний лікувальний фактор середньомінералізована вуглекисла гідрокарбонатна натрієва вода Ново-Полянського родовища з вмістом бору та фтору “Поляна Квасова”. За складом і лікувальними властивостями близька до мінеральних вод Боржомської типу, але містить в два рази більше вуглекислоти, в біологічно активних кількостях є бор і фтор.

Медичні послуги

Долікарське та лікарське обстеження, цілодобовий медичний контроль і невідкладна допомога, санаторно-курортний режим, лікувальне дієтичне харчування, (дієти 1, 5, 5 “п”, 9, 15), медикаментозне лiкування, невідкладна медична допомога.

Внутрішнє бальнеолікування середньомінералізованою вуглекислою гідрокарбонатною натрієвою водою з вмістом бору та фтору: питний прийом нативної; полоскання глотки та промивання носових ходів, орошення та підводне промивання кишечника, мікроклізми, трансдуоденальне промивання, гідромасаж ясен, інгаляції.

Зовнішнє бальнеолікування: мiнеральнi вуглекислi, хвойнi, перлистi ванни; циркуляр¬ний, висхiдний, струменевий душ; пiдводний душ-масаж.

Теплолікування: парафiно-озокеритовi процедури. Озокерит («той, що пахне воском», грецьке) – теплоносій, котрий за теплоємністю перевершує всі інші лікувальні теплові фактори (парафін, багно, глину, пісок). Озокерит містить в собі речовини, які потрапляють в організм через непошкоджену шкіру і в маленьких гомеопатичних дозах діють як антибіотики, біостимулятори, гормони. Серед останніх в озокериті найбільше естрогеноподібних жіночих статевих гормонів.

Фізіотерапевтичне лікування: гальванiзацiя і електрофорез медикаментiв (в т.ч. внутрiшньошлунковий), діадинамотерапія та діадинамофорез медикаментiв, ампліпульстерапія і ампліпульсфорез медикаментiв, iнтерференцтерапiя, флюктуоризація, ультратонотерапiя, д’арсонвалiзацiя, франклiнiзацiя, магнiтотерапiя, iндуктотермiя, УВЧ-iндуктотермiя, УВЧ-терапiя, СВЧ-терапiя, ДМХ-терапія, КВЧ-терапiя, соллюкс, УФО мiсцеве та носоглотки, PILAR-терапія лампою “БІОПТРОН”, iнфiта-терапiя, ультразвукова терапiя та ультрафонофорез медикаментiв, лазерна та магнітолазерна терапiя; вакуум-терапія, електросон, електроанальгезiя, аероiонотерапiя тощо.

Кліматотерапія та лікувальна фізична культура: сонячнi та повiтрянi ванни, купання в басейнi, теренкур (лікувальна ходьба), лiкувальна гiмнастика, механотерапiя, лікувальний масаж, “сухе” витягування хребта. Додаткові лікувальні методики: аерозольтерапія кам’яною сіллю, аромотерапiя, фоно-релаксацiя, фотохроматотерапiя, психотерапiя, фiтотерапiя, стоматологiчнi послуги тощо.

Лабораторне обстеження: аналiз кровi клінічний та бiохiмiчний; аналiз сечі, клiнiчний та бiохiмiчний; аналiз калу клiнiчний (копроскопiя) та бiохiмiчний; дуоденальне зондування та аналiз жовчi клінічний.

Інструментальне обстеження: гастродуоденоскопiя, ректороманоскопiя, сигмоскопія, колоноскопiя, електрокардiографiя, рН-метрія, ультразвукове обстеження.

Медичнi покази для вiдбору хворих на лiкування:

  • Езофагіт, больова, диспептична, дисфагічна і змішана форми, легкого та середнього ступеню важкості, поза фазою загострення.
  • Виразкова хвороба шлунку та виразкова хвороба дванадцятипалої кишки поза фазою загострення, без рухової недостатності шлунка, нахилу до кровотеч, пенетрації та підозри на можливість злоякісного переродження.
  • Хронічний гастрит з секреторною недостатністю шлунку поза фазою загострення (гастрит типу А, атрофічний, фундальний).
  • Хронічний гастрит зі збереже¬ною та підвищеною шлунковою секрецією поза фазою загострення (гастрит типу В, поверхневий, антральний)
  • Хронічний гастродуоденіт поза фазою загострення.
  • Функцiональнi захворювання шлунку. Пілороспазм. Диспепсiя.
  • Хвороба Крона, легкого та середнього ступеню важкості, поза фазою загострення.
  • Хронічні коліти і ентероколіти, легкого і середнього ступеню важкості, поза фазою загострення, окрім стенозуючих, туберкульозних, виразкових, бактеріальних та паразитарних форм.
  • Синдром подразненого кишечнику, легкого та середнього ступеню важкості, поза фазою загострення.
  • Дискінезія кишечнику з явищами стазу або діареєю, поза фазою загострення.
  • Хронічні вірусні гепатити, неактивна фаза; стан після перенесеного гострого вірусного гепатиту, не раніше ніж через три місяці після виписки зі стаціонару.
  • Хронічний персистуючий гепатит, в т.ч. з токсичним ураженням печінки, неактивна фаза.
  • Жовчнокам’яна хвороба (холелітіаз) І та II стадії, без нападів печінкової коліки, за винятком форм, ускладнених інфекцією, та таких, які потребують оперативних втручань.
  • Хронічний холецистит, холангіт (ангіохоліт) різної етіології поза фазою загострення, без нахилу до частих загострень та явищ жовтяниці.
  • Дискинезiя жовчовивідних шляхiв. Спазм сфiнктера Оддi.
  • Хронічний панкреатит паренхіматозний, рецидивуючий (крім туберкульозно¬го), легкого та середнього ступеню важкості, фаза ремісії, без нахилу до частих загострень. Латентна форма хронічного панкреатиту.
  • Синдром оперованого шлунку (після операцій з приводу виразкової хвороби шлунку та дванадцяти¬палої кишки) з наявністю демпінг- і гіпоглікемічного синдрому легкого та середньо¬го ступеню важкості, астенічного синдрому, гастриту культі, панкреатиту, холециститу, гастроентериту, коліту при задовільному загальному стані та зміцнілому післяоперацій¬ному рубці, не раніше ніж через три місяці після оперативного втручання.
  • Післяхолецистектомічний синдром при задовільному загальному стані і зміцнілому післяопераційному рубці, не раніше ніж через три місяці після оперативного втручання.
  • Цукровий діабет (І тип, II тип), легкого та середнього ступеню важкості, компенсований або субкомпенсований (гіперглікемія не вище 9 ммоль/л), без схильності до кетоацидозу та гіпоглікемічних станів, ускладнений хронічним холециститом, холангітом, дискинезією жовчовивідних шляхів та кишечника, гастритом, виразковою хворобою шлунку і дванадцятипалої кишки поза фазою загострення.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.